טסמניה – המדינה היחידה בפדרציה האוסטרלית השוכנת על אי וחמישית ממנו הוא אזור של המורשת העולמית ונחשב לפארק לאומי. הנוף מגוון: הרים, קרחונים, אגמים, יערות, מפלים, מצוקים ונהרות פרא בשילוב עם חקלאות והסטוריה. הרי העריסה ואגם סנט קלייר מהאזורים הגבוהים בטסמניה, שמורת הנהר הפראי הגורדון, אתר לצפייה ביערות גשם טבעיים וסיפורים מימי החלוצים. שיט על אגם היונה בנוף אלפיני וקניון לוון. מוזיאון אבוריג’יני וציורי קיר על בנייני שפילד.

יום 1 – הובארט Hobart
נסיעה דרך עמק דרוונט לאזור ההסטורי נורפולק מרכז גידולי כשות המשמש בתעשיית הבירה. כניסה לאזור שמורת הרי העריסה cradle mountains ואגם סנט קלייר St Clair מהאזורים הגבוהים באי. ממשיכים לאזור קווינסטאון לנסיעה ברכבת היער. לינה בסטראחן Strahan מול נמל מקווארי.
יום 2 – האי שרה, הרי העריסה Cradle
שייט בנמל מקווארי אל נהר הגורדון, נהר פראי המתפתל בנופים הירוקים, להיכרות עם יער הגשם הטבעי. ביקור באתרי החלוצים, ראשוני מתיישבי היבשת.
יום 3 – הרי העריסה, סמיתטון
שייט על אגם היונה Dove lake בנוף האלפיני של ההרים סביב, קניון לוון Leven לטיול רגלי וחציית האי לעיירת הצפון סטנלי ממנה צופים אל האגוז The Nut המתנשא לגובה של 150 מ’. לינה בסמיתטון Smithton.
יום 4 – שפילד, לונססטון Launceston
סיור במרכז האבוריג’יני ונסיעה לעיר שפילד בה ציורי קיר גדולים המשקפים את ההסטוריה המקומית. על קירות 30 בתים מקומיים. המשך לעמק נהר התמר Tamar לעיר לונססטון בה מסתיים הטיול בטסמניה
יום 5 – לונססטון, אוסטרליה
טיסת יציאה מלונססטון ליבשת

*את הטיול ניתן לבצע בכיוון ההפוך בטיסה ללונססטון ועזיבה מהובארט או השלמה לדבנפורט

Comments are closed.