לגלות עולם מתמחה בארגון טיולים לנוסע העצמאי ולקבוצות סגורות ברחבי העולם.

 • תיירות אישית
  אנו מתכננים את הטיול יחד עימכם ולא מוכרים טיול מוכן ומתוכנן מראש. בפגישת ייעוץ נבנה ביחד את הטיול המתאים ביותר והטוב ביותר עבורכם. הטיול מנסה להפגיש אתכם עם תרבות המקום ולשלב בין אתרים מוכרים ותיירותיים ולעומתם אתרים “אותנטיים” ותיירותיים פחות בהם שווקים, סמטאות, דרכי עפר וכפרים נידחים שמחוץ לציר התיירות המפגישים את המטייל עם אוירת המקום ומורשת העבר וכל אילו לפי ההעדפות וה”שיגעונות” האישיים שלכם.
 • טיול פרטי
  טיול פרטי מאורגן לכל פרטיו ועדיין מותיר חופש תיור אישי. זהו טיול ברכב צמוד עם נהג ומדריך דובר אנגלית במסלול שנקבע ותוכנן מראש.
  טיול בנהיגה עצמית בו הלינות מתוכננות ומוזמנות מראש וכן שירותים נלווים כטיסות פנים ומעבורות.
  טיול מקומי מאורגן עם מטיילים נוספים בקבוצות קטנות ובהדרכה מקומית.
 • שירות מקצועי ויחס אישי
  אנו בקשר הדוק עם סיטונאי תיירות ברחבי העולם. יצרנו קשרים אישיים ומקצועיים שהתפתחו במשך שנים עם נותני השירותים בארצות הטיול. לאחר בדיקה ראשונית של צרכי המטייל נציע לכם בפגישת תיכנון אישית תוכנית מפורטת וגיבוש סופי של מהלך הטיול.
 • לטייל “נכון”
  תכנון הטיול ומבנהו מתבססים על ידע עשיר ומעמיק וניסיון רב בארגון טיולים של זאביק רילסקי ואילן ציפורה, מבכירי המדריכים והאופרייטורים בארץ, כשלצידם מדריכים ויועצים נוספים ליעדים יחודיים. בחירת אתרי הלינה ומסלול הטיול, בחירה נכונה ולא שיגרתית של הנתיב ואתרי הטיול הנבחרים יעשירו, ימקדו את הטיול, יחסכו זמן וכסף ויותאמו לכם באופן אישי.
 • זאביק רילסקי
  ארכיאולוג וגיאוגרף. מרצה, מדריך בכיר ומומחה לתיירות גיאוגרפית. מתמחה בציויליזציות העת העתיקה ובתרבויות אסיה – פסיפיק. עוסק מזה שנים רבות באירגון, הדרכה וייעוץ טיולים. בוגר החברה להגנת הטבע ומרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמכללות תיירות. כותב ומצלם לירחונים ועיתונים בנושאי תרבות, טבע ותיירות.
  052-839-3550
  zevik@legalot-olam.co.il

 

Comments are closed.